email call

Wykonane programy ...

ODA

Przetwarzanie zleceń

oda

Program ODA umożliwia efektywną i skuteczną realizację zleceń w firmie. Poprzez zintegrowanie wszystkich kluczowych funkcji dotyczących zarządzania zleceniami, program ten pozwala zwiększyć efektywność działania i usprawnić procesy biznesowe. Dzięki temu, firmy mogą lepiej monitorować postęp realizacji zleceń, śledzić ich status, przechowywać istotne informacje oraz generować raporty i statystyki, co usprawnia wewnętrzne procesy firmy i zwiększa efektywność jej działalności.

Aplikację wykonano na zlecenie firmy ATS.

Koszt licencji: 5 000 zł/rok

Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań nabywcy.

Więcej

SOMSPIT

System Obsługi Magazynu Sprzętu Poleasingowego IT

somspit

Zaawansowany system obsługi magazynu sprzętu poleasingowego IT. Umożliwia sprawne administrowanie danymi o dostawach, kontrahentach, pracownikach oraz szczegółowe informacje dotyczące każdego urządzenia (w tym pełna historia urządzenia).

Zawiera moduły wymiany danych (import/eksport) oparte na plikach CSV.

Program wykonano na zlecenie firmy POLBIT.

Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań nabywcy.

Więcej

mpPhotobook 2

Tworzenie fotoksiążek i fotoalbumów

fa2

Aplikacja przeznaczona jest dla firm drukujących fotoalbumy projektowane samodzielnie przez klientów. Licencja uprawnia do darmowego rozpowszechniania aplikacji wśród swoich klientów.

Program mpPhotobook 2 wyposażony jest w kreator umożliwiający szybkie stworzenie albumu na podstawie posiadanych zdjęć.

Aplikacja składa się z programu klienckiego mpPhotobook 2 oraz zestawu Laboratorium przeznaczonego do konfiguracji albumów.

Więcej Instrukcja Laboratorium Cennik

Firedraw

Tworzenia szkiców sytuacyjnych dla Straży Pożarnej

Program Firedraw służy do tworzenia szkiców sytuacyjnych z analizy zdarzeń w Straży Pożarnej. Dedykowany program ma za zadanie ułatwić i skoordynować pracę JOP. Jego intuicyjna obsługa oraz gotowa biblioteka komponentów zdecydowanie przyśpieszą prace związane z tworzeniem szkiców sytuacyjnych.

Firedraw jest programem wektorowym co przekłada się na wysokiej jakości rysunki.

Program wykonano na zlecenie firmy LIGHTPOL (referencje) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, Pan Mirosław jest terminowy, wyrozumiały i cierpliwy. Kontakt telefoniczny i mailowy zawsze na bieżąco. Wykonawca zaproponował dobrą cenę w stosunku do konkurencji, a jakość usług utrzymał na najwyższym poziomie, zdecydowanie polecam. Jeżeli będę rozszerzał zasoby programowe to zdecydowanie w mpSOFT.

Damian Sawicki

Więcej Demo

Mapa PEM

Pomiary pola elektromagnetycznego

mpem

Program przeznaczony dla firm wykonujących pomiary pola elektromagnetycznego. Ułatwia przygotowanie mapy z naniesionym źródłem PEM, punktami pomiaru oraz liniami azymutów dla tych punktów. Utworzoną mapę można zapisać do pliku JPG/PNG a tabelę z pomiarami wyeksportować do pliku Excel (XLS).

Do budowania mapy Program wykorzystuje popularne portale takie jak Google Maps, OpenStreetMap, Targeo itp..

Koszt licencji: 250 zł/rok

Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań nabywcy.

Więcej Demo

BudoKoszt

Kosztorys Budowlany

budokoszt

Program bazodanowy przeznaczony do wykonywania kosztorysów budowlanych opartych na dostępnych cennikach (materiałów i robocizny) oraz zdefiniowanych etapach budowy. Umożliwia szybkie wykonanie kosztorysów o różnych stopniach złożoności.

Aplikacja działa w architekturze klient-serwer (wiele programów na wspólnej bazie danych).

Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań nabywcy.

Więcej Demo

Zawiadomienia GML

Geodezja - generowanie powiadomień

zgml

Program przeznaczony dla geodetów. Umożliwia seryjne generowanie powiadomień o podziale lub ustaleniu granic na podstawie danych z pliku GML.

Zakup licencji komercyjnej uprawnia nabywcę do instalowania i korzystania z dowolnej liczby kopii programów zainstalowanych na należących do niego komputerach.

Koszt licencji: 250 zł/rok

Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań nabywcy.

Więcej Instrukcja Demo

Pralina

Obsługa pralni przemysłowej

pralina

System wspomagający obsługę pralni przemysłowej w zakresie rozliczeń z kontrahentami. Cechuje się przejrzystym, intuicyjnym interfejsem oraz prostą obsługą. Składa się z dwóch aplikacji:

  • Pralina - Aplikacja główna.
  • Pralina SR - Aplikacja na 'Stanowisko Robocze'.

Program wykonano na zlecenie firmy Pralnia CICHOWSCY.

Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań nabywcy.

Więcej Instrukcja Cennik Demo

mRecepcja 2

Obsługa recepcji hotelowej

mr2c

Program wspomagający pracę recepcji w pensjonatach i hotelach. Cechuje się wyjątkowo prostą obsługą. Praca z programem przypomina używanie "papierowego" grafiku pokoi.

Program jest wyposażony w Edytor Rezerwacji umożliwiający łatwe i intuicyjne wprowadzenie wszystkich danych potrzebnych do zarezerwowania pokoju.

Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań nabywcy.

Więcej Instrukcja Cennik Demo

Ewidencja IPBOX

Ewidencja ulgi podatkowej IP-BOX

eipbox

Program przeznaczony dla osób korzystających z ulgi podatkowej IP-BOX. Ułatwia prowadzenie wyodrębnionej ewidencji zdarzeń gospodarczej dla celów IP-BOX, co jest prawnym wymogiem w przypadku korzystania z tej ulgi. Pozycje ewidencji można wpisywać ręcznie lub importować je z pliku XLS lub CSV (np. wyeksportowanego z programu księgowego).

Aplikacja działa w architekturze klient-serwer (wiele programów na wspólnej bazie danych).

Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań nabywcy.

Więcej Instrukcja Cennik Demo

OPNR

Obsługa Paczek Na Recepcji

opnr

Rejestrowania odbioru przesyłek dostarczanych na recepcję firmy, wysyłania powiadomień do adresatów o przesyłce oczekującej na odbiór oraz do ewidencjonowania odbioru przesyłki. Program współpracuje z bazą danych MS SQL.

Aplikację wykonano dla Philips Polska Sp. z o.o. (referencje).

Wersję OPNR 2.0 przygotowano dla MUELLER Fabryka Świec S.A.

Cena programu: 2 000 zł.

Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań nabywcy.

Więcej Instrukcja Demo

Biurowiec

Wsparcie obsługi wynajmu biur.

biurow

Program wspomagający pracę recepcji w budynkach z wynajmem powierzchni biurowych. Umożliwia szybkie wyszukanie pracownika, oraz rejestruje wizyty gości.

Podstawowe funkcje programu to: prowadzenie wykazów firm (wraz z ich strukturą) oraz pracowników, szybkie wyszukiwanie pracownika, prowadzenie wykazu gości, rejestrowanie wizyt.

Aplikację wykonano na zamówienie firmy Gegenbauer Polska.

Cena programu: 2 000 zł.

Istnieje możliwość dostosowania programu do wymagań nabywcy.

Więcej Demo

Cryptext

Bezpieczne przechowywanie haseł

ctx

Darmowa aplikacja do przechowywania haseł i innych poufnych informacji na dysku komputera lub na serwerze FTP/HTTP. Program może być bezpłatnie wykorzystywany zarówno do celów prywatnych jak i komercyjnych.

Program umożliwia proste przechowywanie haseł i innych poufnych informacji w jednym pliku. Pliki szyfrowane są hasłem, bez którego nie ma możliwości podglądu ich zawartości.

Więcej Instalator Plik wykonywalny

Firebird User Manager

Zarządzanie użytkownikami bazy Firebird

fbum

Darmowy program do zarządzania użytkownikami bazy Firebird i ich uprawnieniami.

Program przeznaczony jest dla zaawansowanych użytkowników administrujących bazy danych Firebird. Nie zaleca się stosowania programu przez osoby nie znające zasad przydzielania uprawnień do bazy danych.

Więcej Pobierz

OPTCD

Optymalizacja produkcji w przykładach na CD

optcd

Rzetelne i niezbędne informacje oraz wskazówki i porady ekspertów, omawiające sposoby usprawniania i optymalizowania procesów produkcyjnych w firmie.

Program pomaga przedsiębiorcom między innymi: dobrać system sterowania produkcją do potrzeb swojej firmy, poprawić dochody z produkcji, wcześnie wykrywać sytuacje krytyczne, określić najlepszy harmonogram produkcji i dystrybucji.

Aplikację przygotowano dla Wydawnictwa Verlag Dashofer (referencje).

Więcej Plik pomocy Demo

URCD

Utrzymanie ruchu w zakładzie produkcyjnym na CD

urcd

Program przygotowany specjalnie dla osób zajmujących się eksploatacją oraz konserwacją maszyn i urządzeń w małych i średnich zakładach produkcyjnych.

Wygodne narzędzie skierowane do wszystkich zajmujących się ewidencją i eksploatacją maszyn i urządzeń. Obejmuje różne aspekty, dotyczące problemu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie przemysłowym. Program został stworzony by uporządkować i zebrać w jednym miejscu wszystkie charakterystyki i zdarzenia dotyczące maszyn i urządzeń w zakładzie, co zapewni ich odpowiedni stan techniczny oraz zoptymalizuje ich pracę.

Aplikację przygotowano dla Wydawnictwa Verlag Dashofer (referencje).

Więcej Plik pomocy Demo

SWOP

System Wspomagania Obsługi Przychodni

swop

Program wspomagający pracę rejestracji w przychodniach lekarzy rodzinnych.

Podstawowe funkcje programu to: prowadzenie bazy danych pacjentów, prowadzenie grafiku wizyt (kolejka pacjentów), zbieranie podstawowych informacji o wizycie pacjenta (porady, zlecone badania), prowadzenie historii wizyt i zleconych badań pacjenta, prowadzenie harmonogramu pracy lekarzy, identyfikowanie pacjentów na podstawie osobistych kart.

Program umożliwia import listy pacjentów oraz eksport deklaracji (na bazie plików CSV)

Aplikację przygotowano dla przychodni MIL-MED Gryfice (referencje).

Cena programu: 2 000 zł.

Więcej Demo

Handel SGH

Handel mierzony wartością dodaną

hsgh

Aplikacja wspierająca badania handlu międzynarodowego mierzonego wartością dodaną. Wykonuje złożone operacje na bardzo dużych macierzach (stosowano macierze o rozmiarach ponad 2200 wierszy na 2200 kolumn) z dużą dokładnością obliczeń.

Program wykonano na potrzeby badań naukowych prowadzonych przez dr hab. Pawła Folfasa na zlecenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej

Znakowanie żywności

Projektowanie etykiet środków spożywczych

zz

Ocena zgodności etykiet środków spożywczych z wymaganiami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

Program „Znakowanie żywności” zawiera listę 133 pytań do oceny zgodności etykiet środków spożywczych z wymaganiami nowego ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) NR 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r. w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności.

Aplikację przygotowano dla PHU MEGA-WET Zbigniew Czerwiński.

Więcej Demo

Abonent ITVK

System obsługi abonentów

abon

Program do zarządzania bazą danych abonentów przeznaczony dla dostawców telewizji kablowej i Internetu.

Podstawowe funkcje programu to prowadzenie wykazów abonentów, dostępnych pakietów i świadczonych usług. Ponadto program posiada funkcje do automatycznego naliczania abonamentów miesięcznych, ewidencjonowania wpłat od abonentów, oraz wiele innych.

Aplikacja wyposażona jest w prosty i intuicyjny interfejs ułatwiający szybkie opanowanie programu i wygodną obsługę.

Więcej